suplementy

img

Wychowanka drugoligowego zespołu Wisły Kraków, od małego spełniała się na boisku.

Sympatyczna, pełna życia i choć wiecznie w biegu od zawsze związana ze sportem. Z pasją doskonali swoje umiejętności podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness w całej Polsce. Kasia chętnie dzieli się nie tylko wiedzą, ale stara się również przekazać wszystkim jak najwięcej energii i pasji do aktywności fizycznej.

Od dzieciństwa związana ze sportem: narty, pływanie, bieganie, gimnastyka. Instruktor Fitness oraz Pilates od 2010 roku. Intensywny trening charakterze wytrzymałościowo- siłowym z wykorzystaniem takich sprzętów jak sztangi, kettlebell, stepy i hantle.

Ta sama osoba może być Twoim Gościem raz na 4 tygodnie. RUCH NA RECEPTĘ to także możliwość skorzystania z indywidualnych zajęć treningowych. Jednorazowe wejście - 30 zł, Karnety 4 wejścia - 90 zł, Karnet 8 wejść - 130 zł (Karnet ważny jest przez 30 dni)

To zajęcia dedykowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednorazowe wejście - 30 zł, Karnety 4 wejścia - 90 zł (Karnet ważny jest przez 30 dni) Zajęcia prowadzi: IWONA NIERODA i PRZEMYSŁAW ZDZIEBKO.

To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Na zajęcia zabierz ze sobą sportowe obuwie, ręcznik i butelkę wody.

Regularna aktywność pod okiem doświadczonego trenera, pozwoli Ci wrócić do formy oraz odzyskać doskonałe samopoczucie. Przed rozpoczęciem aktywności fizycznej po porodzie zalecamy wizytę u fizjoterapeuty uroginekologicznego - rejestracja 17 773 58 05. Na zajęciach będziemy mówić zaleceniach dietetycznych tak aby połączenie diety i aktywności fizycznej przyniosło jeszcze lepsze i szybsze efekty.

Na zajęcia możesz przyjść w towarzystwie swojego malucha (od 2 do 24 miesiąca życia). Wróć z nami do formy, odzyskaj wymarzoną sylwetkę i spędź aktywnie czas w gronie innych mam po porodzie! Jednorazowe wejście - 30 zł, Karnety 4 wejścia - 100 zł, Karnet 8 wejść - 160 zł (Karnet ważny jest przez 30 dni)

Polepszeniu ulegnie również Twoja przemiana materii, co wpłynie na utrzymanie odpowiedniej wagi w ciąży i szybszy powrót do formy po porodzie. Ponadto ćwiczenia złagodzą bóle krzyża, zwiększą zakres ruchomości stawów, zapobiegną powstawaniu żylaków czy hemoroidów. Zajęcia dla kobiet w ciąży (od 12 do 36 tygodnia ciąży).

ZAJĘCIA FITNESS - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ. Go Active Show to wielkie święto sportu, dlatego chcemy byście mieli szansę skorzystać z wielu aktywności bez dodatkowych opłat. Festiwal dedykowany jest zarówno miłośnikom fitness, jak i profesjonalistom.

To będą 3 dni tętniące energią, wypełnione wspólnymi ćwiczeniami, treningami oraz szkoleniami. ZUMBA®, STRONG by ZUMBA®, SALSATION®, POUND®, COUNTRY FITNESS®, TENBAN®, JINDAFIT®, FITONING®, GAB60®, BodyART®, ART OF LIVING®, SRI SRI AYURVEDA®, BALANCED BODY®, SPINNING®, SAF AQA®, DRIMDRUM®, TB POLSKA - to wszystko czeka na Ciebie na Go Active Show 2019! Ćwiczenia wykonywane są w wolnym tempie przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce.

Stretching - to zajęcia, których celem jest stopniowe rozciągnięcie wszystkich grup mięśniowych. Po tych zajęciach to jest możliwe. Do zajęć wykorzystuje się takie przybory, jak: handelki, stepy, gumy czy nawet piłki.

Krótka 10-sekundowa przerwa nie pozwala organizmowi odpocząć, co w rezultacie prowadzi do powstania długu tlenowego i przyspieszenia metabolizmu.